s. Maksymiliana – dyrektor przedszkola

Nowy dyrektor naszej placówki.  Miła i uśmiechnięta, zawsze walcząca o dobro dzieci
i placówki. Taki mały, ale bogaty i bez dna woreczek kreatywnych pomysłów. Próbuje klimatyzować się w zakopiańskim klimacie. Prywatnie córka, siostra i ciocia.

Pani Agnieszka – wychowawca 6 latków, logopeda

Nauczycielka z wieloletnim stażem, dla której praca z dziećmi jest prawdziwą pasją i spełnieniem. W naszym przedszkolu prowadzi również terapię logopedyczną. Główną cechą Agnieszki jest opanowanie, uśmiech i ogromna wiedza, którą zawsze chętnie dzieli się zarówno z dziećmi,  rodzicami jak z współpracownikami. Jak mówią o niej inni: „nauczyciel z powołania”. Zawsze chętna do pomocy. Prywatnie szczęśliwa żona i mama 4 córek. 

Pani Justyna – pomoc w grupie 6 latków

Obecnie prawa ręka Pani Agnieszki (w zastępstwie Pani Renatki). Jej główne cechy to: pracowitość, pomysłowość i delikatność. Pomaga, naprawia, pociesza. Wspiera dzieci we wszystkich czynnościach, które tego wymagają. Organizuje prace plastyczne – jest mistrzem decoupage’u. Dokładnie wycina i równo laminuje. Nie boi się żadnej pracy, a kurz i smugi nie mają z nią żadnych szans. Prywatnie szczęśliwa mama 2 synów.

Pani Renata – pomoc w grupie 6 latków

Od kilku lat prawa ręka Pani Agnieszki (obecnie na dłuższym zwolnieniu lekarskim). Od lat rozumieją się bez słów. Niezwykle uzdolniona plastycznie – jej dekoracje to arcydzieła, które cieszą oko małych i dużych. Przygotowuje dla dzieci i z dziećmi pomysłowe i niebanalne prace plastyczne. Na co dzień dba o porządek i estetykę sali, do czego zachęca także dzieci. Dba także o pełne brzuszki – dzięki niej, mamy zawsze na czas jedzenie na stole. Prywatnie właścicielka małego zoo oraz mama 3 synów.

Pani Ola – wychowawca w grupie 5 latków

Wyjątkowa osoba o wielkim sercu. Kochająca dzieci i przyrodę. Człowiek bardzo kreatywny – potrafi zrobić coś z niczego. Pani Ola jest też niesamowitą duszą towarzystwa – potrafi sprawić, że nawet w pochmurny dzień wychodzi słońce.  

Pani Edyta – pomoc w grupie 5 latków

To osoba uśmiechnięta i zawsze gotowa do pomocy. Codziennie wita wszystkich swoim przemiłym uśmiechem i serdecznymi słowami. Zawsze chętna do zabawy z dziećmi, wyrozumiała, otwarta i kochana przez dzieci. Jest nie tylko opiekuńcza, ale także niezawodna w każdej sytuacji, co czyni ją cennym wsparciem dla innych.

Pani Basia – nauczyciel wspomagający i terapeuta

To wieloletni pedagog kochający swoich podopiecznych. Zawsze ma na sercu dobro dzieci i ich rozwój. Człowiek z wielką cierpliwością, posiadający ogromne doświadczenie i kompetencje w pracy terapeutycznej. Nadto pasjonatka fotografii. Przed jej obiektywem nie umknie żadna uroczystość. Jak mówią o Niej inni: „jest najlepszą Basią na świecie”. Prywatnie – przyjaciółka Pani Agnieszki.

Pani Kasia – wychowawca w grupie 4 latków

Człowiek orkiestra! Pięknie śpiewa, tańczy i maluje. Ma genialne podejście do dzieci. Potrafi przekazać wiedzę dzieciom dzięki swoim licznym talentom. Kochająca przyrodę i ruch. Za pedagogiczne sukcesy i miłość do swoich podopiecznych otrzymała nagrodę ,,Nauczyciel Roku 2023,, . To prawdziwy nauczyciel z powołania: mądra, miła, i empatyczna. Odnosi się z szacunkiem zarówno do dzieci jak i współpracowników. Uczynna, solidna i kreatywna – to jej dewiza! Prywatnie szczęśliwa żona i mama 2 wspaniałych córek.

Pani Madzia – pomoc w grupie 4 latków

Osoba bardzo pracowita i pozytywnie nastawiona do życia, codziennie darząca nas swoim uroczym uśmiechem. Pełna empatii wobec dzieci i współpracowników. Zawsze gotowa do pomocy innym, można na Nią liczyć w każdej biedzie. Prywatnie mama 2 synów, w tym naszego uroczego Wojtka.

Pani Ala – wychowawca w grupie 3 latków

Kobieta o ciepłym głosie, złotym sercu i głową pełną pomysłów. Swoim serdecznym uśmiechem wita każdego. Swojej pracy oddaje całe serce. Jest osobą otwartą na świat i ludzi. W sezonie często można ją spotkać na rowerze lub spacerze… do pracy oczywiście.

Pani Beata – pomoc w grupie 3 latków

Cechuje ją łatwość w nawiązywaniu kontaktów zarówno z małymi, jak i dużymi 😉 To bardzo pogodna osoba o niepowtarzalnym charakterze,  niesamowitej charyzmie, mocno stąpająca po ziemi.  Jest zdecydowana w działaniu, ma mnóstwo pomysłów, które wciela w życie i z którymi dzieli się z otoczeniem.  Kreatywność to Jej drugie imię. Zawsze można na Nią liczyć. Zmobilizowana i chętna do działania. Jest jak bateria, która daje energię innym! Potrafi również zarazić entuzjazmem.  Prywatnie świetny kompan do ćwiczeń fizycznych oraz mama 2 dzieci.

Pani Basia – wychowawca w grupie 2,5 latków

Jest osobą bardzo miłą, serdeczną, delikatną i wesołą. Jest bardzo komunikatywna. Ma dużo cierpliwości i łagodności do najmłodszych. Kreatywnie i twórczo prowadzi zajęcia z dziećmi. A miłość do dzieci jest jej najpiękniejszą cechą. Poza tym to prawdziwa GÓRALKA z krwi i kości. Prywatnie urodziła się jako jedna z trojaczków.

Siostra Agnieszka – pomoc w grupie 2,5 latków

To naprawdę wyjątkowa osoba! Jest nie tylko ciepła i wesoła, ale także bardzo otwarta na rozmowy i słuchanie innych. Jej miłość do tradycji jest piękna, ponieważ pokazuje, jak bardzo ceni przeszłość i chce ją pielęgnować. Jej poczucie humoru jest niesamowite, zawsze potrafi rozśmieszyć innych, a smutnych pocieszyć.

s. Wanda – szef kuchni

Świetnie gotuje, jak coś nie wyjdzie – zaraz zreperuje.
Szopki piernikowe pięknie komponuje, I ludzi bardzo szanuje.
Kocha przyrodę i jazdę na rowerze.
Kto do niej zagości – do syta ugości.
Z wiara wypełnia swoje powołanie, Jest Misjonarką i niech tak zostanie!

Pani Monika – pomoc w kuchni

Od rana uśmiechnięta i wesoła,
Dla wszystkich ma serce otwarte i uśmiech dookoła.
Pogodna, radosna i dobrze spostrzegająca,
Wiernie służy pomocą i jest czarująca.
Świetnie gotuje i sprytnie się obraca,
To jej temperament i solidna praca.
Wzbudza zaufanie i wszystkim pomoże,
Każdemu kto przyjdzie o każdej porze.

Pan Marcin

Człowiek „złota raczka”. Co dzień odkrywa nowe talenty, o których nawet on nie wiedział. Bywa, że jest elektrykiem, hydraulikiem, malarzem, kierowcą, a nawet „Świętym Mikołajem”. Bez Niego i Jego wkładu w naszą codzienność nasze życie byłoby ciągłym zabieganiem o bardzo przyziemne naprawy. Dobrze, że tacy ludzie są na naszym pokładzie.