nasz cel

Podstawą kształcenia charakteru naszych wychowanków jest miłość Boga i bliźniego. W oparciu o nią wyrabiamy głębokie zasady życiowe, sumienność oraz umiłowanie pracy. Przygotowujemy dzieci do życia w społeczeństwie, by w przyszłości mogły pracować dla dobra naszego kraju oraz ludzkości.

Jak go realizujemy?

krok 1

Wspieramy rozwój naszych wychowanków

Realizujemy różnorodne programy edukacyjne, wychowawcze, religijne, terapeutyczne, profilaktyczne i zdrowotne.

krok 2

Wychodzimy naprzeciw potrzebom dzieci

Zapewniamy zindywidualizowany proces nauczania i wychowania w zależności od potrzeb.

krok 3

Zapewniamy komfort psychiczny

Dajemy dzieciom poczucie bezpieczeństwa, akceptacji swojej osoby i równowagi emocjonalnej poprzez odpowiednio dobrane metody i formy pracy.

krok 4

Mamy wykwalifikowaną kadrę pracowników

Nauczyciele i specjaliści łączą siły w opiece nad dziećmi. W pracy wspomagają się również dodatkowymi programami zatwierdzonymi przez MEN.

posiłki oferta przedszkole zakopane
Od strony kuchni

Zapewniamy pyszne posiłki

W naszej własnej kuchni przygotowywane są smaczne i zdrowe posiłki z uwzględnieniem alergenów oraz diety bezmlecznej i bezglutenowej. Zapewniamy 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad oraz podwieczorek), które są przygotowane z wielką starannością.

Plac zabaw

Do dyzpozycji dzieci mamy własny, duży plac zabaw wyposażony w sprzęt sportowo-rekreacyjny. W najbliższym czasie planujemy jego modernizację w celu dostosowania go do wchodzących w życie przepisów.

Sale dydaktyczne

Przedszkole posiada pięć sal dydaktycznych z dostosowanymi do potrzeb dzieci łazienkami, gabinet do zajęć z logopedą oraz własną kuchnię. W przyszłości planujemy budowę sali teatralno – sportowej.
z życia przedszkola

Co zapewnia nasze przedszkole?

Tak wygląda życie przedszkola. Twoje dziecko będzie miało okazję uczestniczyć we wszystkich tych wydarzeniach. U nas nie ma czasu na nudę.

Zajęcia w naszej ofercie

język angielski oferta przedszkole zakopane
rytmika oferta przedszkole zakopane
gimnastyka oferta przedszkole zakopane